Forbes.cz 31.10.2025 21:11 Pražská burza tento týden opět posílila, index PX během něj stoupl o 1,8 procenta na 2396,6 bodu, což je nové závěrečné maximum. Nejvíce rostly opět cenné papíry bankovní skupiny Erste. Největší pokles postihl opět akcie Photon Energy. Minulý týden si pražská burza připsala 0,6 procenta. „Pražské burze se v uplynulém týdnu opět dařilo. Týden ukončila na novém závěrečném The post Pražská burza v týdnu posílila. K rekordu ji táhly akcie Erste appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.