CNN Prima News 25.10.2025 11:51 Končící šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová připouští možnost sloučení stran koalice Spolu do jednoho celku. Reagovala tak na slova poslance ODS Vítězslava Schreka, který vyzývá k diskuzi o sjednocení. Naopak zástupci ODS a lidovců, které redakce oslovila, ale i Matěj Ondřej Havel z TOP 09 a možný nástupce Pekarové Adamové v čele strany podobnou cestu odmítají. Poslanec ODS Petr Sokol dokonce uvedl, že TOP 09 by se mohla do jejich strany začlenit. Ve všech třech uskupeních koalice se po prohraných volbách živě diskutuje, jak dál.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.