Berounský deník 22.10.2025 15:30 Krajské státní zastupitelství v Praze obžalovalo někdejší představenou pravoslavného kláštera v Loděnici na Berounsku Taťánu Hanhur ze zpronevěry. Žena je podezřelá z toho, že neoprávněně převedla areál monastýru na sdružení ruských podnikatelů, kterému klášter v minulosti patřil. Způsobená škoda dosáhla nejméně deset milionů korun, obžalované hrozí až 12 let vězení.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.