ParlamentniListy.cz 20.10.2025 19:30 Předseda hnutí ANO Andrej Babiš odjel na dovolenou v době, kdy jeho tým vyjednává novou vládu s SPD a Motoristy sobě. Jeho krok vyvolal ostré reakce. Ministr zahraničí Jan Lipavský mu vzkázal: „Neplácejte nesmysly a pracujte.“ Senátorka Miroslava Němcová a ministryně spravedlnosti Eva Decroix z ODS mluví o útěku Babiše od odpovědnosti a problémů koaličních partnerů. Babiš vzkázal, že „maká i na dovolené“, a naopak ostře zkritizoval Českou televizi, která podle něj místo informování manipuluje – „v centru dění jsem já, ne oni,“ prohlásil.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.