ParlamentniListy.cz 15.10.2025 02:00 V nové Sněmovně Piráti nezískají žádné posty ve vedení výborů ani komisí, což podle nich porušuje dlouhodobou kulturu poměrného zastoupení. Poslanec ANO Patrik Nacher připomněl, že ani v minulém období nebylo dělení funkcí vždy spravedlivé. Místopředsedkyně ANO Alena Schillerová uvedla, že Piráti jsou na tom lépe než dosud, protože budou zastoupeni ve všech výborech.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.