Novinky.cz 11.10.2025 16:10 Tří miliard korun má dosáhnout plánovaná investice do nové haly v průmyslové zóně Joseph u Havraně na Mostecku. Prostory budou sloužit pro výrobní a logistické účely. Hala o rozloze přes 97 tisíc metrů čtverečních vznikne formou Build to Suit, tedy podle požadavků budoucího nájemce. Stavba má stát do roka od podpisu nájemní smlouvy. Připravuje ji developerská společnost Panattoni ve spolupráci s investiční skupinou RSJ.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.