Novinky.cz 10.10.2025 10:32 Téměř sto let staré byty někdy svádějí k myšlence, že jakékoli jiné zacházení než místy až otrocká pieta nepřichází v úvahu. Ukázkou toho, že některé takové prostory si naopak zaslouží modernizaci a pod taktovkou zkušených architektů mohou vykvést do velké krásy, je případ pražského bytu ze 30. let, jehož poměrně nešikovně řešenou dispozici 3+1 proměnili architekti na velmi velkorysé 2+kk. Byt působí luxusně a až futuristicky.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.