Forbes.cz 03.10.2025 17:10 Společnost Meopta, která v Přerově vyrábí optické produkty pro průmyslové, vojenské a spotřební použití, vykázala v prodlouženém účetním období od října 2023 do konce loňského roku ztrátu 1,158 miliardy korun. Tržby firmy činily 4,265 miliardy korun. Ve srovnání s rekordním rokem 2022, kdy měla Meopta zisk 1,078 miliardy korun, tržby klesly o 773 milionů korun. Prodloužení účetního období souvisí se The post Od rekordních zisků k miliardové ztrátě. Meopta je po změně majitele v červených číslech appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.