Reflex CZ 03.10.2025 14:21  Na Facebooku a dalších sociálních sítích se v těchto dnech lavinovitě nešíří jen videa lídrů hlavních politických subjektů a jejich programové grafiky, ale též videa s „promluvami“ některých známých osobností. Největší pozornost na sebe upoutala videa Zdeňka Svěráka a Petra Čtvrtníčka. Přestože každé z nich se nese v jiném duchu a předává hlavní myšlenku v jiné formě, poutají obrovskou pozornost. Každou hodinou jejich sledovanost narůstá o mnoho tisíc zhlédnutí. A zcela pochopitelně budí emoce, jak pozitivní, tak i negativní. Na rozdíl od smrště stranického programového balastu si však tato videa a především jejich obsah voliči zapamatují mnohem více. Může to ještě nějak ovlivnit rozhodování některých voličů?

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.