Forbes.cz 28.09.2025 18:51 V návrhu rozpočtu na příští rok, o kterém bude v úterý jednat vláda, budou o desítky miliard korun vyšší výdaje na dopravní infrastrukturu proti původnímu návrhu. V diskusním pořadu Otázky Václava Moravce to 28. září řekl ministr financí Zbyněk Stanjura. Konkrétní částku neuvedl. Zdůraznil, že zastavování dopravních staveb nehrozí. Upozornil na to, že na investice půjde z národních zdrojů rekordních 180 The post V návrhu rozpočtu bude o desítky miliard korun více na dopravu, řekl Stanjura appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.