Blesk.cz 25.09.2025 12:31  Obvodní soud pro Prahu 8 se ve čtvrtek začal znovu zabývat případem lékaře Jana Cimického, který je obžalovaný ze znásilnění a vydírání. Hned na začátku jednání soudce Petr Novák vyloučil kvůli ochraně poškozených veřejnost. Sedmasedmdesátiletý psychiatr obžalobu popírá, ani k tomuto jednání nepřišel. Mluvčí soudu Jana Humeni už dříve avizovala, že ve čtvrtek nelze očekávat rozhodnutí ve věci.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.