Kurzy.cz - zprávy 19.09.2025 18:11 Fed tento týden snížil úrokové sazby o 25 bb. To se nicméně čekalo, pravděpodobně to tedy bylo již zaceněno a akcie na rozhodnutí prakticky nereagovaly. Dokonce roku čeká trh ještě další dvě rozvolnění o standardních 25 bb na každém zasedání.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.