Blesk.cz 18.09.2025 15:00  V sobotu 20. září se lidem otevřou prostory bývalého kina Galaxie na Hájích v Praze 11, ze kterých se na rok stane kulturní centrum. Návštěvníkům bývalé multikino nabídne divadelní představení, taneční performance i umělecké výstavy. Provoz zahájí soubor Dejvického divadla, který se na jih metropole dočasně přesouvá z rekonstruovaného sídla v Zelené ulici v Praze 6. Mimo to se lidé mohou těšit na Divadlo Minor nebo DAMU. Projekt kulturní scény se zatím plánuje na jedinou sezonu 2025 až 2026. Novinářům zrekonstruované prostory ve čtvrtek představili zástupci institucí, které v Kulturní stanici Galaxie budou působit.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.