Novinky.cz 16.09.2025 14:21 Americký ministr zahraničí Marco Rubio uvedl, že Spojené státy začaly rušit víza osobám, které oslavují vraždu konzervativního aktivisty Charlieho Kirka. Lidé, kteří tento čin otevřeně podporují, se mají podle Rubia „připravit na deportaci“. Také viceprezident J. D. Vance vyzval k nahlášení takových osob zaměstnavatelům.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.