Forbes.cz 08.09.2025 04:10 Na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze lze studovat obor pro manažery, který patří mezi ty nejlepší na světě. Dle právě zveřejněného žebříčku sta nejlepších magisterských studijních programů pro budoucí manažery od prestižního britského deníku Financial Times se pražský CEMS Master in International Management umístil na sedmnáctém místě. Pražskému programu CEMS Master in International Management The post Na VŠE se podle žebříčku Financial Times vyučuje 17. nejlepší obor pro manažery na světě appeared first on Forbes.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.