Zlínský deník 07.09.2025 06:50 Je primářkou Centra pro léčbu bolesti a paliativní medicínu ve Zlíně a zakladatelkou domácího hospice Most k domovu. V rozhovoru pro Deník Eva Hegmonová prozradila, co vše obnáší její práce, jaký má názor na eutanazii a nechala nahlédnout i do svého soukromí.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.