Forbes.cz 04.09.2025 16:20 Italská mediální skupina MFE-MediaForEurope si zajistila 75,61 procenta akcií německé televizní společnosti ProSiebenSat.1. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters. Česká skupina PPF minulý týden uvedla, že ukončuje investici ve společnosti ProSiebenSat.1 a že svůj podíl ve výši téměř 15,7 procenta nabídla firmě MFE. Původně přitom PPF usilovala o zvýšení svého podílu na 29,99 procenta. Snaha o ovládnutí společnosti The post PPF ustupuje z ProSiebenSat.1. Většinový podíl získává italská MFE appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.