Denik.cz 03.09.2025 11:33 Je škoda, že do spolkové země Sasko-Anhaltsko jezdí tak málo Čechů. Přitom právě tady, v kouzelném přístavním městě Tangermünde u Labe si Karel IV. založil svoji druhou Prahu. Ve Wittenbergu je protestantský Vatikán, v Dessau škola Bauhausu a u zámku Wörlitz nejkrásnější anglický park kontinentální Evropy. Ale především je to Německo, které už jsme jako země ekonomicky dohnali. Jen to ještě zcela neplatí o českých a zdejších důchodech a platech.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.