ParlamentniListy.cz 30.08.2025 12:10 Ke zdravým veřejným financím máme daleko. Situace je mnohem horší, než vláda slibovala před volbami a než ona sama interpretuje. Ceny od roku 2021 vzrostly o 35 % a nic není pod kontrolou. Premiér nemá pod kontrolou ani vlastní stranu. Vláda ukazuje na černou zeď a říká, že je bílá. Tvrdá slova na adresu vlády padala ve vysílání veřejnoprávní České televize.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.