CNN Prima News 29.08.2025 11:30 Veterináři stahují z trhu šunku od výrobce Beskydské uzeniny z Moravskoslezského kraje, kterou mohli lidé zakoupit v internetových obchodech Rohlík a Košík nebo v řetězcích Makro, Tesco, Globus, Hruška a Tempo. Šunka Chodura obsahovala bakterii, která může způsobit onemocnění zvané listerióza, mezi jehož příznaky patří například horečka, bolesti hlavy, malátnost, nevolnost, zvracení nebo vodnatý nekrvavý průjem. Spotřebitelé, kteří šunku zakoupili, by ji neměli konzumovat, informovala Státní veterinární správa .
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.