E15.cz - Volný čas 11.08.2025 19:42 Pekárenské společnosti Penam, která je součástí holdingu Agrofert, v loňském roce klesly tržby o 1,1 procenta na 6,3 miliardy korun, zisk po zdanění ale vzrostl o 29,4 procenta na 555 milionů korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti ve Sbírce listin. Podle dostupných údajů byl loňský zisk po zdanění dosud nejvyšší v historii společnosti.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.