Fincentrum.cz 07.08.2025 00:32 Úrokové sazby hypotečních úvěrů se držely pod hranicí pěti procenty jen dva měsíce. O prázdninách došlo k obratu a teď v srpnu podle Swiss Life Hypoindexu vzrostly průměrné nabídkové sazby na 5,05 %. U tříleté fixace do 80 % LTV lze však stále získat hypotéku za 4,67 %. Na trhu sílí nový trend, a to rychlé vyjednávání. Ceny nemovitostí dál rostou.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.