Forbes.cz 30.07.2025 21:20 Celých šest metrů čtverečních bytu si v Praze můžete koupit za milion korun. I z toho důvodu je v Česku bydlení jedno z nejméně dostupných v Evropě. Podle aktuálních čísel z developerského trhu jsou přitom třeba v Praze prodeje nových bytů rekordní. The post Byty mizí z nabídek a zdražují. V Evropě jsme v nedostupnosti bydlení na špici appeared first on Forbes.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.