Denik.cz 07.07.2025 22:20 Vojenský soud v Moskvě poslal v pondělí za braní úplatků a podvod na 17 let do vězení bývalého zástupce náčelníka generálního štábu ruských ozbrojených sil, generálplukovníka Chalila Arslanova. Trest si má odpykat v trestanecké kolonii s přísným režimem, napsal list Kommersant s odvoláním na svého zpravodaje v soudní síni. Soud také generálovi uložil pokutu ve výši 24 milionů rublů a zbavil jej hodnosti i vyznamenání v podobě Žukovova řádu a řádu Za zásluhy o vlast.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.