Novinky.cz 02.07.2025 10:02 Česko letos vyhostilo osm občanů Ukrajiny, z toho se ve dvou případech jednalo o držitele dočasné ochrany, tedy uprchlíky, kteří k nám utekli před ruskou agresí. Dopustili se však trestné činnosti a tuzemský soud je odsoudil k vyhoštění. Držitele dočasné ochrany je možné vyhostit teprve od 1. ledna 2024, do té doby to zákon zvaný Lex Ukrajina zapovídal. Jak ale ukazuje policejní statistika, děje se tak spíše výjimečně.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.