Ekolist.cz 23.06.2025 14:50 Zvýhodněný úvěr na energeticky úspornější bydlení od stavebních spořitelen využilo zatím 1960 lidí. Tvoří to zhruba šestinu z dotací poskytnutých v programu Oprav dům po babičce, řekl ministr životního prostředí Petr Hladík . Lidé si v průměru berou úvěr 1,5 milionu korun se splatností zhruba 19 let. Podle Hladíka toto nastavení úvěrů umožňuje provádět energetické rekonstrukce i domácnostem, které by na ně bez podpory nedosáhly.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.