FXstreet.cz 10.06.2025 16:51 Česko si v květnu v evropském žebříčku inflace pohoršilo. Ze 41 sledovaných zemí ji mělo 24. nejvyšší, zatímco o měsíc dříve bylo tempo růstu spotřebitelských cen 33. nejvyšší. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Podle dnešních údajů Českého statistického úřadu se spotřebitelské ceny v Česku v květnu meziročně zvýšily o 2,4 procenta, zatímco v dubnu byla meziroční inflace 1,8 procenta.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.