Forbes.cz 02.06.2025 18:52 Pád vlády kvůli bitcoinové kauze ministerstva spravedlnosti nehrozí, řekl ministr financí Zbyněk Stanjura novinářům v Brně. Prezident Petr Pavel si nemyslí, že by demise vlády situaci vyřešila. O budoucnosti Pavla Blažka, který minulý týden podal rezignaci kvůli sporné kauze prodeje bitcoinů, bude jednat jihomoravská krajská organizace ODS. Prezident řekl, že je připraven Blažka odvolat, pokud mu The post Demise vlády by situaci nevyřešila, řekl Pavel. Budoucnost Blažka bude s premiérem řešit v úterý appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.