EurActiv.cz 27.05.2025 21:40 Dnes probíhá v Bruselu další slyšení s Maďarskem kvůli porušování zásad právního státu, které má dlouhodobě na svědomí tamní vláda Viktora Orbána. Ke kritice se nyní přidává i Česko a dle informací redakce by mohlo v budoucnu podpořit, aby země EU daly Maďarsku dle článku 7 doporučení.  The post Trest pro Maďarsko je ještě daleko, EU ale přitvrzuje. Česko nevylučuje pokrok v článku 7 appeared first on EURACTIV.cz.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.