FXstreet.cz 29.04.2025 21:50 Pražská burza podruhé v řadě oslabila. Index PX dnes klesl o 0,54 procenta na 2046,73 bodu. Dolů ho tlačily především akcie Monety Money Bank, které odepsaly téměř šest procent. Ztrácela rovněž Komerční banka. Dařilo se naopak energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.