Blesk.cz 27.04.2025 12:51  Na pohřeb papeže Františka, který zemřel na Velikonoční pondělí, zamířilo přes 150 zahraničních delegací včetně zhruba 50 hlav států. Podle informací Vatikánu mu přihlíželo 250 tisíc lidí. Z České republiky se účastní vládní delegace vedená premiérem Petrem Fialou. Obřad začal v 10:00 před bazilikou svatého Petra. Pohřební automobil s rakví papeže se kráte po poledni vydal na zhruba pětikilometrovou trasu do baziliky Panny Marie Sněžné , kde byl František při soukromém obřadu pohřben. František tak je první papež po více než 100 letech pohřbený mimo historické zdi Vatikánu. Dění sledujeme v online reportáži.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.