ParlamentniListy.cz 26.04.2025 21:30 Konec válečného konfliktu na Ukrajině je podle amerického reportéra z ruské strany fronty Patricka Lancastera nemožný. I přes potenciální ústupky Ukrajiny a Západu v rámci vzdání se Krymu příměří dle jeho slov padá na tom, že Moskva „bude muset“ požadovat i ukrajinské území, které nikdy nedokázala dobýt či se z něj stáhla. „Rusko se nemůže zastavit, dokud nebude kontrolovat to, co je podle ruského práva považováno za součást Ruska,“ zaznělo v podcastu moderátora Tuckera Carlsona, že po tom, co Rusko za své území prohlásilo i Cherson či Záporoží, již nemůže válku ukončit.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.