Forbes.cz 10.04.2025 12:00 Holding M2C, který poskytuje služby správy nemovitostí, oznámil záměr vstoupit na trh Start pražské burzy. Firma chce investorům nabídnout minoritní podíl svých akcií. Očekává, že tímto krokem získá peníze v řádu nižších stovek milionů korun pro financování dalšího růstu. „Vstup na kapitálový trh představuje další logický krok v naší firemní strategii. Získané peníze investujeme především do rozvoje The post Bártův holding M2C míří na pražskou burzu. Na trh Start plánuje vstoupit v červnu appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.