FXstreet.cz 07.04.2025 14:30 Nová americká cla by mohla zpomalit český hospodářský růst až o 0,5 procentního bodu, je přesvědčen viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Radek Špicar. Zároveň si ale myslí, že zavedení cel ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa je především tvrdou vyjednávací taktikou. Řekl to dnes v rozhovoru s ČTK cestou do Mauritánie, kde je součástí obchodní delegace doprovázející prezidenta Petra Pavla.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.