Blesk.cz 30.03.2025 17:21  Více než 20 českých osobností a vybraných studentů si v neděli vyzkoušelo stav beztíže ve speciálním letounu Airbus 310. Parabolický zhruba dvouhodinový let odstartoval po jedenácté hodině. Speciální letoun s přezdívkou „Vomit Comet“ dorazil na pražské letiště včera. Na palubě byli také známí youtubeři, ale také český astronaut ve výcviku. Posádku k letounu doprovodil prezident Petr Pavel. Na tiskové konferenci pasažéři přiznali, že let byl náročný a na palubě létalo i pár tělních tekutin. 

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.