Forbes.cz 18.03.2025 10:50 USA a další státy stále šermují se cly, i když je jasné, že vítězem nakonec nebude nikdo. Třísky létají i z Muskovy cesty za efektivitou a AI se pomalu chystá převzít všechny lidské úkoly. Depresivní? Ale vůbec – pusťte si k poslechu Rimskij-Korsakova a přečtěte si celý ranní výběr. The post Ranní výběr: Šerm se cly pokračuje a AI nám dává pět let. Maximálně deset appeared first on Forbes.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.