Forbes.cz 06.03.2025 19:52 Albánská vláda ve čtvrtek rozhodla, že na jeden rok zakáže sociální síť TikTok, protože platforma podle ní podněcuje k násilí a šikaně, a to především mezi dětmi. Opozice s rozhodnutím nesouhlasí a vyzvala k protestům. Vláda k rozhodnutí přistoupila mimo jiné v reakci na incident z loňského listopadu, kdy v potyčce jeden teenager zabil druhého. Podle vlády spor začal právě na TikToku. Čínská společnost ByteDance The post Jeden rok nedostupný pro všechny. Albánská vláda rozhodla o zákazu TikToku v zemi appeared first on Forbes.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.