Lidovky 06.03.2025 13:40 Sněmovní volby by v lednu vyhrálo opoziční hnutí ANO s 33 procenty. Na druhém místě by byla současná vládní koalice SPOLU se 17 procenty, na třetím STAN s 11 procenty. Piráti by se do Sněmovny těsně nedostali. V dolní komoře by naopak své zástupce měli Motoristé, SPD a Stačilo!. Vyplývá to z volebního modelu agentury Median.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.