Denik.cz 04.03.2025 12:21 Český ministr vnitra Vít Rakušan musel uklidňovat ukrajinské uprchlíky po zveřejnění vládního nařízení registrace ke zvláštnímu dlouhodobému pobytu. Zdůraznil, že ani těm, kteří na něj nedosáhnou, neskončí současná ochrana.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.