Fincentrum.cz 26.02.2025 01:31 Inflaci se daří držet na uzdě, v lednu meziročně poklesla na 2,8 procenta. U potravin i dalších výrobků to však není moc znát. Ceny dál míří nahoru, často pod rouškou zmenšování výrobku. Co si výrobci a obchodníci mohou dovolit a co je už přes čáru? Na tyto i další otázky odpovídá Eduarda Hekšová, ředitelka spotřebitelské organizace dTest.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.