Forbes.cz 21.02.2025 17:52 Česká chemická skupina Draslovka miliardářů Petra Pudila a Vasila Bobely vstoupila do mezinárodní arbitráže proti Mexiku, protože tamní úřady údajně maří její investici do výstavby nové továrny v rámci projektu Laguna. Informaci přinesl server Seznam Zprávy. Skupina českých podnikatelů si u mezinárodního soudu Světové banky stěžuje, že mexická vláda brání realizaci jejich projektu, čímž ohrožuje plánovanou expanzi Draslovky The post Draslovka se pouští do sporu s Mexikem. Tamní úřady údajně maří investice české chemičky appeared first on Forbes.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.