ParlamentniListy.cz 28.01.2025 13:10 Novela trestního zákoníku lex Ukrajina zavádí sedm nových trestných činů včetně kontroverzního přílepku o „neoprávněné činnosti ve prospěch cizí moci“. O jeho smyslu a možném zneužití diskutovali senátor Václav Láska, bývalý europoslanec Jan Zahradil, politický analytik Eric Best a bezpečnostní expert Andor Šándor. Zatímco Láska zákon hájil jako „nezbytný nástroj ochrany státu“, ostatní varovali před jeho možnou zneužitelností. Padala slova jako „bramboračka“ či „výron byrokratické buzerace“. Řešila se i role BIS a Spojených států.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.