Novinky.cz 22.01.2025 09:30 Nejen lidé samotní, ale i právnické osoby, tedy firmy, spolky či jiné společnosti, mají nárok dožadovat se zadostiučinění za zásah do dobré pověsti. Rozhodl tak ve středu Ústavní soud, když vyslyšel argumenty spolku Milion chvilek pro demokracii. Ten se soudil s bývalým předsedou komunistů Vojtěchem Filipem.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.