Ekolist.cz 15.01.2025 13:23 Na hrázi rybníka u Mezna na Benešovsku někdo pokácel desítky zdravých stromů, podle ochránců přírody a vedení obce k tomu neměl povolení a škoda jde do milionů korun. Rozsahem jde snad o největší nelegální kácení za posledních 30 let, uvedl jednatel Českého svazu ochránců přírody Vlašim Karel Kříž. Starosta obce Roman Šimek ČTK řekl, že kvůli případu podal trestní oznámení. Vyjádření majitele pozemku ČTK zjišťuje.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.