E15.cz - Reality a stavebnictví 19.06.2024 12:20  Institut pro veřejnou diskusi pořádá konferenci zaměřenou na dekarbonizaci teplárenství. České teplárenství je z velké části založené na centrálním zásobování teplem z uhelných tepláren. Jakým způsobem můžeme nahradit uhlí, které momentálně představuje více než polovinu dodávek pro vytápění? Půjde nahradit plynem? Je důležité přemýšlet také o dalších alternativách a dopadech na  uhelné regiony. Již dnes je jasné, že půjde o investice ve stovkách miliard korun. Konference se zaměří také na to, jaký dopad bude mít dekarbonizace na česká města a zda jsou na tyto změny adekvátně připraveny. Podívejte se na přímý přenos.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.