E15.cz - zprávy z ekonomiky, byznysu a financí 03.01.2024 08:30  Určitě neplatí, že na všem špatném je něco dobré. V uplynulém roce se stala celá řada katastrof a bylo napácháno nekonečně více zla, než bychom chtěli. V roce 2023 jsme bohužel zažili pokračující ruské vraždění na Ukrajině, teroristický útok na Izrael a jeho dopady na civilisty na obou stranách, přírodní katastrofy, nejhorší masovou vraždu v dějinách České republiky, ale také dopady vysokých cen a celou řadu dalších ekonomických problémů. Tvrdit, že byl rok 2023 úžasný, je tak přinejmenším drzé.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.