E15.cz - zprávy z ekonomiky, byznysu a financí 02.01.2024 22:52  Na první pohled nešlo v posledních dvanácti měsících na akciových trzích prodělat. Tedy alespoň z pohledu burzovních indexů. Nejsledovanější ukazatel S&P 500, který měří vývoj cen akcií největších amerických korporací, přinesl přibližně čtvrtinové zhodnocení. Technologický Nasdaq narostl dokonce o více než 40 procent. Slušné nárůsty si připsaly také trhy v západní Evropě, v Japonsku i v Praze. Zklamáním pro globální investory naopak byly Čína a Hongkong. Někteří investoři se ale domnívají, že čas tamních akcií přichází právě teď.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.