E15.cz - zprávy z ekonomiky, byznysu a financí 02.06.2023 11:30  Mezinárodní skupina BTL původem z Česka se specializuje na vývoj inovativních technologií v oblasti zdravotnictví a medicíny. Produkuje a dodává do celého světa produkty, které pomáhají ve fyzioterapii, kardiologii nebo estetické medicíně. Podle ředitele společnosti Tomáše Drbala i do zdravotnictví brzy ve větší míře prosákne umělá inteligence. „Ještě stále nemůžeme úplně mluvit o masivním využití umělé inteligence, tak daleko ještě není, ale blíží se k tomu. V této fázi je to hlavně o sjednocení a propojení dat,“ říká v rozhovoru pro E15.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.