EuroZprávy.cz 16.05.2023 03:21 Zatímco Češi úvodní dva duely na letošním MS vyhráli, Lotyši je naopak prohráli a proto tak potřebovali s českou reprezentací nutně bodovat. A dělali proto všechno od úvodního buly, protože do zápasu vlétli takovým způsobem, že Češi tehdy pomalu nestíhali. I když lotyšskou aktivitu utnul prvním gólem Němeček, ve zbytku utkání svěřenci kouče Kariho Jalonena už jen dotahovali, neboť v něm vedli nejprve 2:1 a následně i 3:2. Kempný sice v závěru základní hrací doby poslal duel do prodloužení a zajistil tak svému týmu alespoň bod, ten druhý už ale Češi nepřidali. V závěru prodloužení totiž o prvním vítězství pobaltského celku nad tím českým na velkém turnaji rozhodl Oskars Batna. 

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.