Denik.cz 15.05.2023 17:00 /FOTO, VIDEO/ Brýle, dýchací přístroje, lahve se stlačeným vzduchem. Dekompresní komora, potápěčská věž, spousta nářadí, hadic, přístrojů a různých budíků. Na zdech plakáty žabích mužů v neoprénech pod vodou. Přihlížejícímu v hlavě hned naskočí dobrodružství kapitána Nema z Verneova románu Dvacet tisíc mil pod mořem a jeho bájné ponorky Nautilus. Nebo úžasné dokumenty slavného oceánografa Jacques-Yves Cousteau. Je pondělí dopoledne a v akreditované zkušební laboratoři Vojenského technického ústavu ve Vyškově právě začíná testování dvou obleků.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.